Wyślij wiadomość
Dom

Galaxy power industry limited profil firmy

profil firmy

Ograniczona galaktyka energetyczna

Galaktyka ograniczona energią została założona w 2018 r., Przedsiębiorstwo high-tech w Chinach, Specjalizujemy się w R & D, produkcji i sprzedaży rodzajów urządzeń do naciągania linii przesyłowych i narzędzi, takich jak ściągacz hydrauliczny, napinacz, podziemne krążki przewodów, anty - skręcanie liny stalowej ocynkowanej, a także dostarczanie akcesoriów i obsługi technicznej dla klienta. Galaxy rozwinął się jako jeden z największych producentów sprzętu i narzędzi do naciągania w Chinach, który obecnie dostarcza ponad 200 rodzajów towarów.

Nasza firma ma wielu starszych inżynierów, inżynierów pośredników i włoskie wsparcie techniczne, ma dobrą perspektywę rozwoju, firmę zgodną z praktycznymi i chętnymi do pracy, stale ulepszając wytyczne, naprawdę chińską jakość.

Produkty firmy mają rok zapewnienia jakości oraz sprawnej i terminowej obsługi posprzedażowej

Pakowanie w drewnianej skrzynce zgodnie z wymaganiami klienta

Wystawa

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Historia firmy

Założony w 2018 roku Galaxy Power Industry Limited jest producentem specjalizującym się w badaniach, rozwoju i produkcji Electric Power Machinery. Jesteśmy przedsiębiorstwem high-tech w Chinach. Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na różnych rynkach na całym świecie.

Nasze produkty sprzedają się w Australii, Turcji, Meksyku, Panamie, Peru, Brazylii, Egipcie, Sudanie, Kenii, Angoli, Pakistanie itp. Nasze produkty są również bardzo popularne i najlepiej sprzedają się w Chinach.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : GALAKTYKA

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000

Rok założenia : 2018

pc Export : 80% - 90%